קאפקייקס מדיה מציעה את פתרונות הקידום המושלמים לעסקים קטנים ועצמאים!

שירותי קידום ברשתות חברתיות

שירותי תוכן וקידום ממומן ברשתות חברתיות - כולל ניהול שוטף ומלא לעמודי פייסבוק ואינסטגרם עיסקיים, בניית מסעות פרסום, רימרקטינג ועוד....הכל תוך כדי הקפדה על איכות, יצירתיות ומקצועיות!

שירותי כתיבת וקידום תוכן מתקדמים

כתיבת מאמרים ותוכן מקצועי לאתרים, בלוגים, תוכן שיווקי ועוד...כולל הקפדה על תחביר נכון והגהה, קידום תוכן בפלטפורמות ייעודיות (אאוטבריין/טאבולה) ושירות כתיבה וניסוח מחדש לתכנים קיימים.

שירותי תוכן וקידום בשפה האנגלית

שירותי תוכן, ניהול עמודי פייסבוק ואינסטגרם עסקיים ובניית מסעות פרסום בשפה האנגלית ע"י מומחית תוכן הדוברת את השפה כשפת אם. כולל הקפדה על ההבדלים בין אנגלית UK לאנגלית US!

ניהול עמודי פייסבוק ואינסטגרם

להצליח לבלוט בשטח!

האתגר הגדול ביותר לבעלי עמודי פייסבוק ואינסטגרם הוא כיצד ליצור תוכן איכותי אשר לא 'יילך לאיבוד' בין כמות הפרסומים האינסופית המוצגת לגולש, אשר מסכו 'מוצף' בפרסומים ללא הפסקה - תמונות וסרטונים מחברים, מעמודים אחריהם הוא עוקב, מפרסומים ממומנים וממה בעצם לא? ע"מ להצליח לבלוט בין כלל הפרסומים יש להקפיד על תוכן איכותי, מקורי, יצירתי ומושך תשומת לב. בקאפקייקס מדיה תוכלו ליהנות מקריאייטיב איכותי ותוכן בולט ומעורר עניין!

שירותי תוכן מתקדמים

יצירת תוכן מקורי ואיכותי!

לאיכות התוכן והתחביר ישנו משקל עצום בעיני הצרכנים - התוכן מהווה למעשה סוג של כרטיס ביקור - אי הקפדה על כללי כתיבה נכונה, כללי תחביר נכונים ורמת כתיבה גבוהה עלולים ליצור רושם של עסק 'לא רציני' בעיני הצרכן. כישורי שפה גבוהים, לצד הקפדה על מקוריות ומקצועיות מהווים את המתכון לתוכן איכותי, כזה אשר גם מעורר עניין אצל הצרכן ובד בבד מעניק רושם של איכות ומקצועיות.

לקבלת הצעה המותאמת אישית לצרכי ולתקציב העסק

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר המותאמת אישית לצרכי ולתקציב בית העסק - כולל כל אפשרויות הקידום המתאימות ביותר!

איכות

בקאפקייקס מדיה קיימת הקפדה יתרה על איכות התכנים והפרסומים המופצים עבור הלקוח. כל פרסום עובר הגהה מדוקדקת ןבדיקת איכות לרמת הכתיבה והתוכן לשביעות רצון הלקוח

מקצועיות

בקאפקייקס מדיה תוכלו ליהנות מכל החידושים הקיימים בתחום קידום התוכן. מעבר לכך, לקוחות קאפקייקס מדיה זוכים לעדכונים על חידושים ועל סוגי פרסום חדשים העומדים בפניהם ומאפשרים להם להיות תמיד כוח מוביל .

שירות

השירות בקאפקייקס הוא ערך עליון במעלה - אנו עומדים לרשות הלקוח בכל עת ובמגוון רחב של אפשרויות תקשורת - כולל טלפוני, דוא"ל, פייסבוק צ'ט, סקייפ וואטסאפ. כל פנייה זוכה להתחייסות מהירה ומקצועית!